БФС пак глоби Ботев, този път за лазерни устройства

5120
4

Дисциплинарната комисия към БФС отново намери за какво да глоби Ботев (Пловдив).

След срещата с Крумовград, "канарчетата" са санкционирани с 2000 лева за използване на лазерни устройства от феновете.

Локомотив също не се размина без глоба, като "черно-белите" олекнаха с 300 лева за палене на факли.

Ето и пълното решение на БФС:

За нерегламентирано използване на факли, на основание чл.37, ал.1, т.22.2, б. А от ДП /2024/2025/ – ДК наказва ПФК "Локомотив" гр. Пловдив с имуществена санкция в размер на 300 лева.

За нерегламентирано използване на факли, на основание чл.37, ал.1, т.22.2, б. А от ДП /2024/2025/ – ДК наказва ПФК "Левски" гр. София с имуществена санкция в размер на 300 лева.

За обидни и нецензурни скандирания, на основание чл.37, ал.1, т.26, б. А от ДП /2024/2025/ – ДК наказва ПФК "Левски" гр. София с имуществена санкция в размер на 2000 лева.

За използване на лазерни устройства за заслепяване на състезател от публиката на ПФК "Ботев“, на основание чл.37, ал.1, т.27 ДП /2024/2025/ – ДК наказва ПФК "Ботев" гр. Пловдив с имуществена санкция в размер на 2000 лева.


Още по темата: Ботев в Лига Европа, сезон 2024/2025
Всички новини по темата: (1677)

Виж коментарите (4)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).