Локо се отказа от Сисоко и Дюпон

5121
3

Отборът на Локомотив Пловдив няма да разчита през пролетта на Ибрахим Сисоко. Братът на играещия в Ювентус Момо Сисоко изкара тридневни проби с пловдивския тим в Сандански, но не е показал, че може да повдигне класата на тима и спортно-техническото ръководство няма да разчита на него.

Ибрахим дори няма да бъде тестван в предстоящите две контроли на Локо Пд с Вихрен и Ком Миньор, които ще са на 20 и 22 януари.

Освен Сисоко, Локо Пд се отказа и от услугите на швейцареца Флориан Дюпон. Атакуващият халф, който е играл в по-ниските нива на Франция, също не е показал качества, че може да вдигне нивото на отбора, който ще се бори през пролетта да спечели евроучастие през есента.

Източник: Gong.bg


Още по темата: Зимна селекция в Локо 2010/2011
Всички новини по темата: (217)

Виж коментарите (3)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).