Едва днес имахме възможност да се приближим до основната част на фирмата, в близост до сервизното помещение. Това казаха от МВР на брифинг в Елин Пелин, предаде репортер на "Фокус".
"Работи се по всички версии за взривовете в складове за пиротехника край Елин Пелин", съобщиха от прокуратурата.
"От човешка небрежност до повреда на някое от изделията, техническа неизправност, случайно деяние, ще се провери и версията за умишлено деяние", каза окръжният прокурор на София Наталия Николова. До момента по случая са разпитани 8 свидетели - след тях охранителя на склада, свидетелят, който е избягал, впоследствие и други.
Взривовете в складовете продължават, макар и по-глухи, съобщи вътрешният министър Калин Стоянов. Огледът на местопроизшествието ще продължи поне седмица.
Очаквайте подробности.








Анонимен
на 28.07.2024 г.
Обявете го деня на траур
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!