Попето, Керкез и Видев зарадваха малчугани в Клиниката по детска хирургия в УМБАЛ "Свети Георги"

3947

В истински празник за децата, лекуващи се в Клиниката по детска хирургия в УМБАЛ "Свети Георги“, се превърна днешното посещение на представителите на Ботев (Пловдив) в здравното заведение.

Старши треньорът на представителния мъжки отбор Душан Керкез, капитанът на тима Ивелин Попов и младата надежда Ивайло Видев прекрачиха прага на Клиниката по детска хирургия, за да направят своето първо дарение от името на клуба, носейки със себе си и множество подаръци за децата. Редом с тях вървеше и клубният талисман "Бенкса“, който допринесе за радостта и оживлението сред малчуганите.

Ботевистите бяха посрещнати сърцато от всички работещи в клиниката, начело с нейния ръководител – професор д-р Пенка Стефанова, като срещата на представителите на двете институции премина в отлично настроение, а усмивките не слязоха от лицата нито на гостоприемните домакини, нито на техните специални гости, съобщават от клуба.

С множество общи снимки, прегръдки, пожелания за успех и обещания за нови срещи беше положено практическото начало на сътрудничеството между ПФК "Ботев и УМБАЛ "Свети Георги“, имащо благородната цел да е в помощ на обществото.


Още по темата: Ботев в Лига Европа, сезон 2024/2025
Всички новини по темата: (1677)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).