Факт! Ето колко зрители имаше на Ботев - Марибор, цифрата е внушителна за родните стандарти

17401
22

Ботев (Пловдив) обяви точната посещаемост на снощния двубой срещу Марибор.

Точно 15 387 зрители са били на стадион "Христо Ботев" за срещата от първия кръг на Лига Европа.

От "жълто-черния" клуб отново благодариха на своите фенове:

"Неповторимата "жълто-черна“ публика.

В разгара на лятото, в сезона на отпуските вие все пак показахте, че Ботев е много повече от просто футболен клуб.

Благодарим ви!"


Още по темата: Ботев в Лига Европа, сезон 2024/2025
Всички новини по темата: (1677)

Виж коментарите (22)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!