Факт! Ето колко зрители имаше на Ботев - Марибор, цифрата е внушителна за родните стандарти
Ботев (Пловдив) обяви точната посещаемост на снощния двубой срещу Марибор.
Точно 15 387 зрители са били на стадион "Христо Ботев" за срещата от първия кръг на Лига Европа.
От "жълто-черния" клуб отново благодариха на своите фенове:
"Неповторимата "жълто-черна“ публика.
В разгара на лятото, в сезона на отпуските вие все пак показахте, че Ботев е много повече от просто футболен клуб.
Благодарим ви!"