Харесва ли Ви? Ботев показа новия екип
Ботев (Пловдив) показа официалния екип на представителния отбор за новия сезон.
Въпреки анонса от страна на клуба, че екипът ще се забави, то това не се случи и мачовата фланелка бе доставена от Macron в навечерието на мача с Марибор.
"Вдъхновен от историята, верен на ценностите, с вяра към бъдещето.", написаха "канарчетата" за новата "жълто-черна" фланелка.
Фланелката е с райе, но то е доста нетрадиционно. На екипа е още логото на "Нощ на ангелите", както и на валутата Биткойн.
Този браузър не поддържа видео елемента.