Ботев с нов призив към феновете
Ботев (Пловдив) отправи нов призив към феновете да си купуват абонаментни карти.
Преди два дни "канарчетата" обявиха, че има продадени 2000 сезонни пропуска.
Ето какво написаха "жълто-черните":
Във всяко домакинство, във всяка минута, във всяка битка.
Вземи абонаментна карта и бъди на "Колежа“ в мачовете от първенството, Купата и квалификациите за Европа.