Фенове на Локо за Томаш: Благодарим Ви! Вярваме, че ще Ви видим сред нас на Бесика

5240
5

Фенове на Локомотив Пловдив от фракцията "Бригада Пловдив" изказаха своята благодарност и подкрепа към бившия вече треньор на отбора Александър Томаш. Те използваха официалната си страница във Фейсбук, където написаха, че го очакват един ден на Трибуна Бесика.

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното съобщение на "Бригада Пловдив":

Благодарим Ви, г-н Томаш, за всеотдайното отношение към черно-бялата идея! За непреклонното и честното поведение, което показахте през целия Ви престой на Лаута! За онази рекордна серия, с която записахте със златни букви името си в историята на великия Локомотив!

Вярваме, че ще Ви видим сред нас на Бесика, мястото, на което ценим достойните и уважаваме професионалистите, за да браним емблемата заедно! Винаги сте добре дошъл сред нас!


Още по темата: Локо в Първа лига, сезон 2023/2024
Всички новини по темата: (854)

Виж коментарите (5)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).