Огромно признание в Китай за бивша звезда на Локо

14:37 / 18.04.2024
1846
Огромно признание в Китай за бившата звезда на Локомотив Пловдив Джовани Бариани! Бразилският халф бе избран в идеалния отбор на местната Лига 1 (второ ниво на футбола в Китай) след мачовете от 6-ия кръг, провери Plovdiv24.bg.

Както вече информирахме читателите си, Джовани донесе победата на своя тим Гуанкси с 3:2 като гост на Кингдао Ред Лайънс, отбелязвайки красив гол в 96-ата минута на мача. Той е единственият играч на Гуанкси, заслужил доверието на феновете в допитването за идеалните 11 след всеки изигран кръг.

В отбора на кръга Джовани е поставен на обичайния си пост като ляв външен халф.

Гуанкси е на четвърто място във временното класиране с актив от 11 точки, колкото има и третият Чонгкинг Тонглианг. Лидери с по 16 точки са тимовете на Юнан и Далиан.

Припомнете си в прикаченото видео красивия гол на бразилския халф от последния двубой на Гуанкси!

Този браузър не поддържа видео елемента.