Дубълът на Локо прекъсна негативна серия с класика срещу Карнобат

09:07 / 18.04.2024
1660
Вторият отбор на Локомотив Пловдив се върна на победния път и прекъсна серията си от две поредни загуби в Трета лига - Югоизточна група. Черно-белите удариха Карнобат с 3:0 в двубой от 30-ия кръг, който се игра на стадион “Пловдив".

В 11-ата минута Локомотив поведе в резултата. Мартин Хайдаров получи на границата на наказателното поле, триково се завъртя и с премерен шут в горния десен ъгъл отбеляза за 1:0.

В 60-ата минута възпитаниците на треньора Христо Златински удвоиха своята преднина. Многоходова комбинация завърши с попадение на Даниел Маджаров за 2:0.

Крайното 3:0 бе оформено в 75-ата минута. Иван Узунов с прецизен изстрел от дистанция сложи точка на спора.

В следващия кръг Локомотив II гостува на Розова долина, а мачът е на 20 април в Казанлък.