Откараха в болница играч на Локо след тежка контузия

09:05 / 04.04.2024
2986
Вторият отбор на Локомотив Пловдив загуби гостуването си на Родопа (Смолян) с 0:1 в мач от 27-ия кръг на Трета лига - Югоизточна група. Единственият гол в мача отбеляза Михаел Кисьов в 19-ата минута след асистенция на Даниел Кутев.

На два пъти гредите помагаха на черно-белите след удари на Теодор Стефанов и Михаел Кисьов. Радостин Самуилов имаше едно от най-чистите голови положения в срещата, след като остана сам срещу вратаря Даниел Амбрацумян, но шутира в аут.

Локомотивци притиснаха противника през второто полувреме. Малко след почивката Даниел Маджаров удари греда след изпълнение на фаул. В края на мача наставникът на пловдивчани Христо Златински получи жълт картон след словесен сблъсък с реферите.

За съжаление, тежка контузия получи халфът на Локомотив Тони Лесов. Той бе откаран с линейка в местната болница още през първото полувреме.

“Очаквано труден мач за нас с оглед на кадровите проблеми, които имаме. Важни три точки. Резултатът можеше да е по-голям, но допуснахме много пропуски", заяви след края на мача треньорът на Родопа Данаил Бачков.