Попето култов! Събира жълти стотинки за БФС
Капитанът на Ботев (Пловдив) Ивелин Попов не се трогна особено от глобата, която БФС му наложи.
Във вчерашния ден Дисциплинарната комисия към БФС одруса Попето с 4 бона за "уронване престижа и нарушаване честта и достойнството на съдийската бригада в медиите".
Малко след наказанието опитният футболист публикува култова снимка в личния си Instagram.
На нея бившият национал е снимал монети в чашка и пликче, към което е добавил надпис: "Събирам ви глобата".