Юношите на Марица вкараха 6 в Казанлък

11:31 / 08.03.2024
1281
"Марица" U19 постигна резултатен успех с 1:6 като гост на "Арсенал" (Казанлък). Срещата бе от 16 кръг в Зоналната група U19 и се игра на добър терен на стадион "Арсенал" в Казанлък. Възпитаниците на Абип Конедарев и Йордан Влашки превъзхождаха съперника си по всички показатели и заслужено записаха убедителна победа.

През първата част точни за "жълто-сините" бяха на два пъти Божидар Шехов и по веднъж Радослав Мицев, Емилео Макавеев. През второто полувреме попадения реализираха Наско Христев и Георги Цонков, който отбелязаха много красив гол от свободен удар.

"Марица" U19 заема 4-то място с 36 точки, на една зад "Арда" и "Димитровград" и на шест зад лидера "Ботев". На 13 март маричани са домакини на "Локомотив" (Стара Загора).