Керкез смени подхода за Лудогорец! "Канарчетата" със спаринг днес, тестват четирима

3434

Отборът на Ботев (Пловдив) стартира подготовката си за предстоящия мач с Лудогорец. Двубоят от 24-ия кръг на Първа лига е в неделя (10.03) от 17:45ч. на стадион "Христо Ботев“.

"Канарчетата“ се събраха за първо занимание във вторник. Тренировката премина на две части, като първата бе във фитнеса, а втората на централния терен на клубната база.

Днес "жълто-черните“ ще проведат двустранна игра срещу дублиращия отбор.

Спарингът ще се проведе на Футболен комплекс "Никола Щерев – Старика“ във формат от 2 полувремена по 25 минути.

В тренировъчната игра ще бъде проверено състоянието на Мохамед Брахими, Йонас Там и Уме Емануел.

Участие в спаринга ще вземе и Сирики Диабате, който все още няма документи за картотека.


Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2023/2024
Всички новини по темата: (1273)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).