Трима футболисти на Ботев посетиха деца в Цалапица и Браниполе
Трима футболисти на Ботев (Пловдив) посетиха ОУ "Пенчо Славейков" в Цалапица и ОДЗ "Синчец" в Браниполе.
Лъчезар Балтанов, Янис Карабельов и Самуел Акере проведоха демонстративна тренировка с малчуганите.
С игри и закачки се включи Михаел Ангелов, а децата се снимаха с клубния талисман "Бенкса".
"Детската любов е най- безусловната, най-чистата и най-истинска!", написаха "жълто-черните" в социалните мрежи.
Този браузър не поддържа видео елемента.