Коко Динев: Левски и Литекс са привилегировани

3456
11

"Някои отбори са привилегировани и по-конкретно това са Литекс и Левски", възмутено коментира босът на Локо Пд Константин Динев. Ако това се случи на наш мач, ще ни накажат до живот. Ще забравим какво е това футбол. Сега какво излиза. Някакви футболисти се бият 6 минути по терена, обаче не са санкционирани и по този начин им се дава право да играят още в следващия мач и евентуално да решат изхода му, вместо да си изтърпяват санкциите.

Крайно време е да има справедливост в българския футбол и на всички да се гледа с едно око. Наказанията са крайно малки за такова масово меле. Аз, докато гледах по телевизията, се уплаших и избягах в другата стая, за да не ме набият и мен", каза в шеговит стил Коко Динев.

Източник: в. "Тема Спорт"

Виж коментарите (11)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!