Ботев, Локо, Марица и Спартак поздравиха феновете за Баба Марта
Някои от пловдивските отбори използваха социалните мрежи, за да поздравят феновете за Баба Марта.
Ботев, Локомотив, Марица и Спартак публикуваха интересни колажи, посветени на един от любимите празници на българите.