Момчил Цветанов: Освиркванията ме зареждаха! Щастлив съм, че пак победих Ботев

8047
7

Левият халф-бек на ФК Крумовград Момчил Цветанов бе един от най-щастливите в своя тим след вчерашната победа над Ботев (Пд) с 2:1 на базата в "Коматево". Чико очаквано бе освиркван от "жълто-черните" привърженици, въпреки че в кариерата си е защитавал емблемата на Ботев.

Той обаче никога не е криел, че сърцето му принадлежи на другия пловдивски гранд Локомотив и че чувства "Лаута" като свой дом.

"Изключително съм щастлив, че записах победа срещу Ботев Пловдив и поздравления за целия отбор. Много труден мач, но беше важно да започнем сезона с победа. Ботев владееха повече топката, имаха и два отменени гола, но пък в последната минута изключително изпълнение на фаул от Жак Пехливанов и оттам нататък вече нямаше как да върнат гола. Освиркванията от трибуните не ми повлияха по никакъв начин. Даже повече ме зареждаха", заяви след края на двубоя в "Коматево" Момчил Цветанов.




Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2023/2024
Всички новини по темата: (1273)

Виж коментарите (7)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).