Феновете на Ботев с интересен плакат на мача с Крумовград
Ботев допусна загуба с 1:2 от Крумовград в първия си мач за 2024 година.
"Жълто-черните" привърженици бяха издигнали интересен транспарант, който стоеше през всичките 90 минути.
"Сдружението е за феновете!", гласеше плакатът, който беше опънат фронтално срещу централната трибуна.