Лудогорец победи Спартак в контрола при юношите

11:17 / 23.01.2024
873
Елитният тим на Лудогорец U17 спечели в мач срещу порасналите си съперници от Спартак (Пловдив) U19 с краен резултат 2:0. Контролната среща се игра по време на зимния подготвителен лагер на "зелените“ в старозагорското село Ягода.

Точен при отбелязването и на двата гола бе Исмет Хасан. Първото попадение опъна мрежата на противниковия отбор още в третата минута след първия съдийски сигнал. Топката влезе във вратата след асистенция на Филип Гигов.

Резултатният играч за Лудогорец Исмет Хасан отново намери очертанията на вратата на Спартак в 60-тата минута след началото на мача. Ключова роля за победния изстрел изигра вратарят на "зелените" Пламен Пенев, който асистира на голмайстора с точен дълъг пас, съобщават от разградския клуб.

Футболистите на Лудогорец успяха да създадат още голови ситуации, с което затвърдиха добрата си игра.