Ботев пристигна в Белек, дъжд посрещна "канарчетата"
Точно в 16:40 часа днес футболистите и треньорският щаб на Ботев отлетяха с редовен полет от Терминал 2 на летище "София" за турския град Белек, където ще протече вторият етап от зимната подготовка на тима.
“Жълто-черните" пристигнаха около 20:00 часа българско време и се настаниха в хотел Calista Luxury Resort, който ще бъде база по време на лагера на "канарчетата".
Южната ни съседка посрещна ботевистите с дъждовно време, при температура на въздуха от около 15 градуса.
Първата проверка за пловдивчани на турска земя е само след два дни срещу състава на Гурник (Забже).