Марица с убедителна победа над Стамболово

Коментари (8)
18:20 / 06.10.2010
2398
Отборът на Марица започна да влиза в ритъм и след лошия старт на първенството в Югоизточната "В" група изигра пореден добър мач. Днес "жълто-сините" победиха с категоричното 3:0 отборът на Стамболово, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Само преди няколко дни маричани пък изненадаха един от основните претенденти за първото място Созопол, като направиха равен като гост.

Марица категорично надигра Стамболово и изпусна още доста положения. До почивката резултатът бе 2:0. Първият гол вкара в 30-ата минута Петър Иванов. Втори гол 8 минути по-късно добави Найден Рашков. След почивката за класическото 3:0 се разписа Ирфан Юсеинов. С победата Марица се изравни в средата на класирането с по 14 точки с Хеброс Харманли.