Керкез изкара Ботев на снега
Отборът на Ботев (Пловдив) тренира двуразово във вторник. Първото занимание отново протече във фитнеса, докато следобедната тренировка бе на терен.
Лошото време не притесни Душан Керкез и момчетата му, които се раздвижиха на един от помощните терени на базата в "Коматево".
"Жълто-черните" тренират в пълен състав, след като към отбора се присъединиха Антоан Бароан и Красиан Колев.
На този етап ботевистите са пасивни на трансферния прозорец, като единствените нови играчи са каращите проби футболисти от есенния полусезон.
За днешния ден е предвидена една тренировка. Първата контрола е следващия уикенд срещу Марица (Пловдив).