"Брестник" загуби от "Черноморец-Поморие" край морето

22:29 / 25.09.2010
1149
Младите футболисти от "Черноморец-Поморие" изтръгнаха победа с 1:0 над гостите от "Брестник" тази вечер. Единственият гол в мача от 8-мия кръг на първенството в източна "Б" група вкара Васил Калоянов от дузпа в 80-ата минута. Таранът влезе като резерва три минути по-рано. Самият той проби и беше фаулиран за наказателния удар, но в 85-ата минута получи тежка контузия и напусна принудително.

Поморийските "акули" доминираха през целия мач, но направиха поредица от пропуски, преди Калоянов да донесе трите точки. От чисти позиции мрежата не можаха да поразят капитанът Любомир Божинов и Бранимир Костадинов до почивката, както и Пламен Димов и Георги Чакъров след нея.