Спартак с нова странна загуба

Коментари (18)
19:07 / 25.09.2010
4956
Доскорошния лидер в Източната "Б" група Спартак (Пловдив) инкасира нова странна загуба у дома. "Гладиаторите" паднаха "неочаквано" от Добруджа с минималното 1:2.

Гостите успяха да открият първи резултата преди почивката, но до паузата Иван Мекиков успя да върне попадението с гол в 40-та минута.

Все пак пловдивчани инкасираха още едно попадение за крайното 1:2, като по този начин затвърдиха мнението на специалистите, че инкасират странни резултати у дома.

Подобно мнение изказа и гост-коментаторът в предаването VIPСпорт Красимир Димитров.