Спортните новини: Днес (12) | Вчера (19)
Локомотив взе дербито със Спартак при юношите
Автор: Екип Plovdiv24.bg 10:23 / 11.12.2023Коментари (0)930
© ПФК Локомотив
В отложена среща от Елитната юношеска група до 16 години Локомотив победи с 1:0 Спартак (Пловдив) на "Лаута". Точен за момчетата на Даниел Димитров беше Франческо Георгиев.

В 3-ата минута гостите нацелиха горната греда на вратата на Локомотив след директен изстрел от фаул. В 25-ата минута Данило Терасенко бе близо до това да даде аванс на домакините, но пропусна.

В края на полувремето гол на Димитър Димитров от Локомотив бе отменен заради засада. Спартак отвърна с опасен шут на Мартин Камарски. В добавеното време на първата част Виктор Караджов изпусна нова добра възможност за "черно-белите"

В 69-ата минута Локомотив откри след точно изпълнена дузпа на Франческо Георгиев. "Черно-белите" изпуснаха няколко изгодни положения пред вратата на гостите - Данило Терасенко и Никола Николов бяха много близо до това да реализират второ попадение.