Няма да е в Ботев (Пд)! Голмайсторът на Хебър реши къде ще продължи кариерата си

15751
2

Има развръзка относно бъдещето на младежкия национал на Хебър (Пазарджик) Георги Николов. Нападателят е избрал да продължи кариерата си в ЦСКА 1948, въпреки че към него има огромен интерес, включително и от Ботев (Пловдив).

Николов прави изключителен сезон за пазраджиклии под ръководството на Любослав Пенев, като в 16 мача от първенството реализира осем пъти и подаде още веднъж.

Интересът към 21-годишния футболист е от широк спектър от отбори, но по всичко личи, че кариерата му ще продължи при "армейците" от Бистрица, твърди gong.bg. ЦСКА 1948 съвсем наскоро се раздели с двама нападатели - Видар Кяртансон и Аерон Зинга и сега ръководството цели да се подсили тимът в офанзивната част от терена.


Още по темата: Първа лига, сезон 2023/2024
Всички новини по темата: (595)

Виж коментарите (2)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).