Адам Сотков наруши дългото мълчание в Локомотив
Единият от двамата собственици на ПФК Локомотив Пловдив - Адам Сотков, наруши дългото си мълчание. Бизнесменът превърна в традиция това да прави коментар след всеки успешен мач, на черно-белите, но заради лошата серия от 6 поредни двубоя без победа, тази традиция бе нарушена.
Днес обаче Сотков отново използва официалната клубна страница във Фейсбук, за да заяви следното:
Браво, Локо!
Честито, локомотивци!
Върнахме се на пътеката на победите и към евротурнирите!