Нищо ново - БФС глоби Ботев за викове "Оставка"

4696
4

За поредна седмица Дисциплинарната комисия към БФС не се свени и наложи глоба на Ботев и още няколко клуба за исканата промяна в ръководството на централата.

"Канарчетата" ще плащат 3 бона финансова санкция за мача в Радомир, когато "жълто-черните" фенове на няколко пъти скандираха срещу БФС.

Освен Ботев, останалите глобени отбори са Черно море, Левски и Спартак (Варна).

Ето и пълното решение:

За обидни и нецензурни скандирания, на основание чл.37, ал.1, т.26, б. Б от ДП /2023/2024/ – ДК наказва ПФК "Ботев" гр. Пловдив с имуществена санкция в размер на 3000 лева.

За обидни и нецензурни скандирания, на основание чл.37, ал.1, т.26, б. А от ДП /2023/2024/ – ДК наказва ФК "Спартак" гр. Варна с имуществена санкция в размер на 1000 лева.

За обидни и нецензурни скандирания, на основание чл.37, ал.1, т.26, б. А от ДП /2023/2024/ – ДК наказва ПФК "Черно море" гр. Варна с имуществена санкция в размер на 2000 лева.

За обидни и нецензурни скандирания, на основание чл.37, ал.1, т.26, б. А от ДП /2023/2024/ – ДК наказва ПФК "Левски" гр. София с имуществена санкция в размер на 2000 лева.


Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2023/2024
Всички новини по темата: (1273)

Виж коментарите (4)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).