Трима вратари и Ван Хертъм в групата на Ботев за Радомир
Старши треньорът на Ботев (Пловдив) - Душан Керкез, определи група от 22-ма футболисти за предстоящия 1/16-финален двубой за Купата на България срещу Струмска Слава.
Срещата е на 08.11 (сряда) от 13:30ч. на стадион "Христо Радованов“ в Радомир.
Извън сметките остават Йонас Там, който лекува вирусно заболяване, както и Мохамед Брахими.
В групата впечатление прави присъствието на трима вратари - Ханкич, Кайзер и Смъркалев. Сред пътуващите е и Джаспър Ван Хертъм, който не бе използван в последните срещи.
Eто и групата на "канарчетата“: Ханкич, Кайзер, Смъркалев, Мертенс, Секулич, Попов, Бароан, Фаустас, Ето’o, Акере, Минков, Папазов, Конте, Перера, Ннади, Джаспър, Карабельов, Балтанов, Уме, Балоянис, Чернев и Колев