Борислав Михайлов с първи коментар за назначението на Илиан Илиев

3745
2

На пресконференция в Национална футболна база "Бояна“ днес ръководството на Българския футболен съюз представи Илиан Илиев като нов селекционер на мъжкия национален отбор на България.

55-годишният специалист получи пълното доверие на Изпълнителния комитет и на президента Борислав Михайлов и ще води "лъвовете“ още в предстоящите европейски квалификации срещу Унгария и Сърбия в средата на ноември.

До края на сезон 2023/2024 г. Илиев ще съвместява позицията на национален селекционер с тази на старши треньор на ПФК Черно море, след което ще се посвети дългосрочно на работата си в националния отбор.

"Българският футболен съюз винаги е залагал на доказани и актуални имена. Илиан Илиев си е спечелил уважението на всички български фенове с усърдната си и последователна работа. Желая му успех и му гарантирам, че ще има пълната подкрепа на всички нас“, заяви Борислав Михайлов.


Още по темата: Български национален отбор по футбол
Всички новини по темата: (659)

Виж коментарите (2)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).