Спортните новини: Днес (5) | Вчера (28)
Локо удари с 3:0 Ботев като гост при юношите-младша
Автор: Екип Plovdiv24.bg 21:02 / 29.08.2010Коментари (26)4431
© LPortala.net
Локомотив Пловдив спечели с 0:3 дербито с Ботев при юношите-младша възраст в Елитната юношеска група до 17 години в мач, игран в неделния следобед на базата на "жълто-черните" в Катуница. Срещата вървеше равностойно до 19-ата минута на първото полувреме, когато Йордан Пенев вкара за 0:1, изскочил сам зад защитата на домакините. В края на полувремето Божидар Узунов с точен шут удвои преднината на "смърфовете".

След почивката "канарчетата" не успяха да покажат игра, с която могат да се върнат в мача или пък да направят обрат. Напротив, Локомотив вкара още един гол за крайното 0:3. Отново негов автор бе Йордан Пенев в 47-ата минута. В средата на второто полувреме Христо Парунев от Ботев бе изнонен след като получи червен картон. При напускането си той изрита бутилка минерална вода, която почти не удари делегата на срещата.

0

реално погледнато в катуница сме гости
+2

Тази формация до 17 години са много добри, познавам вратарчето, син е на един приятел много бяха амбицирани за мача за което ги поздравявам. Самооооо.....Локооооо
0

Ами така е футбола, понякога се губи. Важното е ДЮШ да се развива и следващия път да се представят по-добре.
-2

Буфери искате да кажете че отбора на Пловдив е загубил,щото вашия е от Кюстендил.Моля не бъркайте двата щата!
+6

нищо ново... Пловдив разби селските комплексарчета...отново...
+5

Ицо просто си показа селянията ! Показа от кой отбор е
+4

Явно по-добрият е победил! Нека нашите малки канарчета да не правят от това трагедия, ами да запретнат ръкави и да се стараят повече в тренировките! Който е по-добър на тренировките, той ще побеждава и в официалните мачове!
+8

Абе май доста публика е имало на този мач, защото чух мощен рев на фенове :) чак до Кауфланд :)