Ботев победи Чирпан с 4:0

25354
142

Ботев постигна очаквана, трета поредна победа в първенството на Югоизточната "В" група. "Канарчетата" надиграха категорично отбора на Чирпан, победиха го с 4:0, направиха редица пропуски и отново удариха няколко греди.
Преди срещата кметът Славчо Атанасов, заедно със зам.-кметът Георги Титюков, официално подписаха документите за отдаването на стадион "Христо Ботев" на футболния клуб.

Преди почивката надмощието на "жълто-черните" бе пълно, гостите предимно се бранеха и рядко дори преминаваха централната линия на терена. Множество фрапантни пропуски белязаха това полувреме. Все пак успокояващото попадение падна и бе дело на Пейо Батинов след далечен изстрел.

Преди почивката неприятна контузия още в самото начало получи Стефан Костадинов и бе заменен принудително. След почивката нещата си дойдоха на мястото.

"Канарчетата" натиснаха още повече своя съперник и отбелязаха нови три гола с които успокоиха и зарадваха зрителите по трибуните. Техни автори бяха Димитър Байрев и Илиян Христов на два пъти.

 


Още по темата: Ботев Пловдив - Чирпан
Всички новини по темата: (3)

Виж коментарите (142)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!