Ботев победи Чирпан с 4:0

Коментари (142)
19:49 / 29.08.2010
23925
Ботев постигна очаквана, трета поредна победа в първенството на Югоизточната "В" група. "Канарчетата" надиграха категорично отбора на Чирпан, победиха го с 4:0, направиха редица пропуски и отново удариха няколко греди.

Преди срещата кметът Славчо Атанасов, заедно със зам.-кметът Георги Титюков, официално подписаха документите за отдаването на стадион "Христо Ботев" на футболния клуб.

Преди почивката надмощието на "жълто-черните" бе пълно, гостите предимно се бранеха и рядко дори преминаваха централната линия на терена. Множество фрапантни пропуски белязаха това полувреме. Все пак успокояващото попадение падна и бе дело на Пейо Батинов след далечен изстрел.

Преди почивката неприятна контузия още в самото начало получи Стефан Костадинов и бе заменен принудително. След почивката нещата си дойдоха на мястото.

"Канарчетата" натиснаха още повече своя съперник и отбелязаха нови три гола с които успокоиха и зарадваха зрителите по трибуните. Техни автори бяха Димитър Байрев и Илиян Христов на два пъти.