Бонев: Славия победи заслужено

3120
3

Славия заслужаваше да победи и го направи. Така коментира загубата с 1:2 на "Овча Купел" наставникът на Локо (Пд) Христо Бонев.

"Не знам само защо съдията не отсъди дузпа в тяхна полза, а след това реши да направи всичко възможно, за да ги компенсира. Ние играхме слабо. Явно трябва да се направят промени и да се разделим с някои футболисти. Те се променят тотално, когато гостуваме. В Пловдив играят по един начин, извън него по съвсем друг", ядосваше се Зума.


Още по темата: Славия - Локомотив Пловдив
Всички новини по темата: (11)

Виж коментарите (3)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!