Матушев: Съдията и напрежението са виновни за загубата

3773
3

Изпълняващият официално длъжността старши-треньор в Локомотив Неделчо Матушев коментира пред репортер на Plovdiv24.bg загубата от Славия. "Основната причина за загубата бе напрежението. Задължителната победа повлия негативно на футболистите. Нашият отбор е още млад и не е сработен, но с времето това ще бъде коригирано. Вина за загубата има и съдията, който бе решил, че трябва да загубим още преди началото на двубоя. Имаме сериозно претенции за дузпата", бе коментарът на Матушев.


Още по темата: Славия - Локомотив Пловдив
Всички новини по темата: (11)

Виж коментарите (3)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!