Атакуваха стадиона на Локо София, феновете писаха "отличен" на отбора след фиаското на "Колежа"
Феновете на Локомотив (София) намериха интересен начин да изразят недоволството си към клубното ръководство.
Тази сутрин стадион "Локомотив" в столичния квартал "Надежда" бе облепен с множество ксерокопия на "бележник".
В него са записани трите срамни загуби с 0:6 на Локомотив през 2023 година - срещу Ботев, Левски и ЦСКА 1948.
Впечатление прави "класният ръководител" Иван Василев, както и "директорът" - Борислав Михайлов.
Лепенките бяха разлепени по целия стадион, както и прилежащите му части.