Ботев с важна информация за дербито с Локомотив
След официална молба от ръководството на Футболен клуб Ботев (Пловдив), "жълто-черните" получиха официално писмо от Община Пловдив, адресирано до изпълнителния директор Алексей Киричек, преди предстоящото градско дерби срещу Локомотив с подпис от зам.кмета на "Строителство и инвестиции" - Пламен Райчев.
Според упоменатото - изпълнителят на строително-монтажните дейности на стадион “Христо Ботев" в лицето на ДЗЗД “Колежа" трябва да отстрани посочените в документа списък от проблеми.
Ако тези изисквания за безопасност бъдат изпълнени успешно, Ботев ще получи разрешение да изиграе срещата с Локомотив при максимален капацитет, съобщиха от "жълто-черния" клуб.