Феновете от "Лаута" с нова инициатива: Всички локомотивци на стадиона

4165

Фенклубът на Локомотив Пловдив стартира нова инициатива. Тя е под надслов "Всички Локомотивци на стадиона".

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното съобщение от "черно-белите" привърженици:

ВСИЧКИ ЛОКОМОТИВЦИ НА СТАДИОНА!

Приятели,

Нашият дом придобива все по-завършен вид. Наскоро открихме и новата Южна Трибуна, сбъдвайки още една черно-бяла мечта.

Всички помним дните, в които условията бяха далеч по-лоши, но въпреки това стадионът едва побираше желаещите да подкрепят любимия Локомотив. За съжаление неудобството и липсата на нормални условия през годините, бяха причина немалко хора да посещават все по-рядко стадиона.

С откриването на новата трибуна, всеки от нас може да заеме мястото, което предпочита и да бъде отново със своето черно-бяло семейство до любимия отбор!

Ние от Фенклуб Локомотив стартираме инициативата "Всички Локомотивци на стадиона".

Всеки от Вас може да се включи като доведе приятел, който отдавна не е идвал на стадиона.

Може да участвате и в нашата игра, като отбележете под публикацията човек, който отдавна не е идвал на стадиона.

Един от коментиралите под публикацията, ще спечели 2 билета - един за себе си и един за своя приятел, за домакинската среща с Берое в петък.

Печелившите ще изтеглим на 19.10.2023 /четвъртък/ след 19:00 ч.

Време е да се завърнем всички у дома!

Локомотив има нужда от нас!


Още по темата: Локо в Първа лига, сезон 2023/2024
Всички новини по темата: (854)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).