Адам Сотков в еуфория след драмата в Добрич: Поредното зрелище с марката "Локомотив"!
Собственикът на Локомотив Пловдив Адам Сотков не пропусна възможността да коментира представянето на отбора през тази седмица. Реакцията на бизнесмена дойде след драматичния успех над Добруджа с 4:3 след продължения, който класира черно-белите на 1/8-финал в турнира за Купата на България.
Сотков по традиция използва официалната клубна страница на Локомотив във Фейсбук, за да заяви следното:
Поредното зрелище с марката “Локомотив" бе подпечатано с успех!
Младите таланти показаха амбиция за голям футбол!
Само Локо!"