Венци Стефанов с лаконичен коментар за новата трибуна на "Лаута"
Президентът на Славия Венцеслав Стефанов направи любопитен коментар, след като Локомотив (Пловдив) откри нова трибуна на стадиона в парк "Лаута".
"Добре е да има за всички клубове, но здраве да е", лаконичен беше пред Sportal.bg босът на "белите".