Фенове на Ботев се поклониха пред новия паметник на Гунди
Феновете на Ботев (Пловдив) от "Фондация Жълто и Черно" поставиха венец на паметника на Георги Аспарухов - Гунди.
Ето какво написаха от Фондацията в своята страница във Facebook:
"Фондация Жълто и Черно" отдаде дължимото уважение на незабравимия футболист на "Ботев", който заедно с Динко Дерменджиев - Чико, Георги Попов - Тумби, както и с останалите от плеядата незабравими футболисти в "жълто-черно", бяха пример за поколенията както със своето майсторство, така и със своята човещина и почтеност.