Фенклубът на Локо: Още една мечта се сбъдна! Да напълним до краен предел новата трибуна!

5574
16

Фенклубът на Локомотив Пловдив отправи призив към "черно-белите" привърженици. Повод за реакцията от "Лаута" е новината за получаването на Акт 16 на новата южна трибуна, която Plovdiv24.bg първи съобщи вчера.

Съоръжението ще бъде открито за дербито срещу ЦСКА-София, което е в понеделник (2 октомври) от 20,00 часа.

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното съобщение на Фенклуб Локомотив Пловдив:

Скъпи привърженици,

Още една мечта се сбъдна!

Южната трибуна на стадион "Локомотив" получи вчера Акт 16. Това стана факт, след като комисия, съставена от 12 експерти от 8 различни институции инспектира съоръжението.

Нека да е я напълним до краен предел на мача с ЦСКА-София!

Локомотив Пловдив над всичко и всеки!


Още по темата: Локо в Първа лига, сезон 2023/2024
Всички новини по темата: (854)

Виж коментарите (16)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).