Бивш шеф се върна на Лаута

14248
5

Бившият вицепрезидент на Локомотив (Пд) от времето на покойния Георги Илиев - Николай Цветин, се появи изненадващо на стадиона в Лаута за вчерашния мач. Цветин не беше идвал на мач след смъртта на Георги Илиев, който пък беше направил черно-белите шампиони за първи път в тяхната история.

Бившият член на изпълкома седна до настоящия собственик на Локомотив (Пд) Константин Динев, който беше посрещнат на стадиона с бурни овации. 

Източник: в. "7 дни спорт"


Още по темата: Локомотив Пловдив - Черно Море Варна
Всички новини по темата: (15)

Виж коментарите (5)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!