ПФК Локомотив: Благодарим ви! Нашият 12-и играч! Чувствахме се домакини
ПФК Локомотив Пловдив поздрави привържениците на отбора и им благодари за подкрепата по време на вчерашния двубой срещу Етър, завършил 1:0 за черно-белите на стадиона "Ивайло".
"Благодарим ви за горещата подкрепа! Нашият дванадесети играч! Чувствахме се като домакини насред Велико Търново!", написаха от клуба в официалната си страница във Фейсбук.
Гледайте в прикаченото видео как привърженици и футболисти отпразнуваха успеха на стадион "Ивайло"!
Този браузър не поддържа видео елемента.