Нападател на Ботев вкара за родината си, късна драма беляза мача

10:35 / 13.09.2023
3127
Нападателят на Ботев (Пловдив) Фаустас Степонавичус реализира попадение за младежкия национален отбор на Литва, видя Plovdiv24.bg.

Европейската квалификация за младежките национални отбори до 21 години противопоставя Литва и Уелс, а островитяните печелят с 3:2.

Гостите от Уелс си осигуряват комфортен аванс от три гола, с попадения на Харис (34), Стивънс (46) и Котърил (83).

Същинската драма настъпва в продължението на мача. В първата минута на добавеното време играчът на "канарчетата" се разписва за 1:3.

Буквално секунди по-късно Керсис вкарва втори гол за литовците, с което прави интересни заключителните минути, но до ново попадение не се стига.