Спартак тръгна с победа като гост на Несебър
Автор: Екип Plovdiv24.bg 20:18 / 31.07.2010Коментари (13)4420
Спартак тръгна с победа в Източната "Б" група след с 1:0. Единственото попадение в мача вкара Филип Чипчев през второто полувреме. Пловдивчани превъзхождаха домакините, които можеха да отнесат още голове. Отличен мач изигра новото попълнение на "гладиаторите" Мартин Стефанов. Дошлият от Несебър таран асистира за гола и тресна греда.

Победният гол за Спартак падна в 50-ата минута. Тогава "синьо-белите" опънаха отлична контра. Мартин Стефанов изведе Чипчев в пеналта и нападателят прати топката в мрежата за 0:1. Последваха нови добри положения пред вратата на Станев. Капитанът на Спартак Йордан Христов изскочи сам в наказателното поле, но не успя да вкара. Пропуск направи и Пламен Коларов.

Нападателят Мартин Стефанов начели гредата в 42-ата минута. Йордан Христов проби по крилото, "извади" топката и Стефанов с мощен шут пробва да счупи напречната греда.

0

Браво,Гладиатори!!! Дано след 3 години поне 3 пловдивски отбора да бъдат в А,а защо не и 4. Представяте ли си?? Ще имаме по 3 гостувания в Пловдив :)).
на 01.08.2010 г.
-3

Сливенската бригада начело с Атанас Димитров се представи повече от посредствено. Димитров не свири три дузпи за домакините - една за игра с ръка на бранител от "Спартак" в собственото му наказателно поле и две за нарушения срещи Борислав Иванов и Кристиян Християнов. Главният рефер си навлече гнева на домакините, които напуснаха терена бесни, изпуснали възможността да запишат поне точка на старта в "Б" група.
+4

Успех и от мен. Много сами неприятни там по морето
+1

3 или 4 място в крайното класиране от сега!
+4

Браво на неще,да не повярва човек с оглед на финасовото ни съсътояние,това още веднъж доказва,че ако искахме А щяхме да я постигнем и по-рано,успех и занапред,но защо ли си мисля,че дойде ли домакинството пак ще ни приземят на земята с един неочакван резултат от всички,ще изчакаме и ще видим,дано не съм прав,искрено се надявам!
+4

поздравления и от мен дано продължат в същия дух!
+6

Браво на "Спартак"! И да не се изплашат, ако се окаже възможност да атакуват влизане в А група!