Селекционерът на юношеския национален отбор на България до 17 г. Тодор Симов обяви група от 22-ма футболисти за предстоящия подготвителен лагер на германска земя, по време на който "лъвчетата“ ще изиграят 3 контролни срещи.
От пловдивските Ботев и Локомотив има повикани по един футболист - Емил Найденов от "канарчетата" и Мерт Салим от "черно-белите".
На 6 септември от 19:00 ч. България U17 ще се изправи срещу връстниците си от Вестфалия, на 9 септември от 15:30 ч. е проверката срещу Падерборн U17, а на 12 септември от 19:00 ч. е последният двубой – отново срещу Вестфалия U17.
Ето и повиканите играчи:
Вратари: Атанас Кехайов (Рома), Пламен Пенев (Лудогорец).
Защитници: Михаил Полендаков (Септември Сф), Давид Димитров (ЦСКА 1948), Божидар Петров (ЦСКА-София), Деян Кирилов (ЦСКА 1948), Стоян Добрев (Левски), Мартин Димитров (ЦСКА 1948), Мерт Салим (Локомотив Пд II), Крис Иванов (Лудогорец).
Полузащитници: Кристиян Горянов (Национал), Кристиян Ирмиев (Кьолн), Михаил Петров (Левски), Алек Витанов (Талент Проджект), Ивайло Димитров (Черно море), Калоян Божков (Лудогорец).
Нападатели: Васил Каймаканов (ЦСКА-София), Емил Найденов (Ботев Пд II), Кристиян Бачев (Пирин Бл), Стивън Жерард (Левски), Виктор Иванов (Септември Сф), Владимир Драганов (Славия).












Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!