Адам Сотков: Клуб, отбор и фенове успяваме заедно! Напред към Пазарджик!
Единият от двамата основни акционери в ПФК Локомотив Пловдив - Адам Сотков, спази традицията, която самият той наложи - да поздравява привържениците на отбора. Този път това стана след победата над Арда (Кърджали) с 1:0, която отново върна черно-белите на първо място във временното класиране.
Бизнесменът използва официалната клубна страница на Локомотив във Фейсбук, за да напише следното:
Скъпи локомотивци, честита победа!
Четвърта поредна седмица сме на първото място във временното класиране!
Поздравявам всички привърженици след вчерашния успех над Арда!
Успяваме заедно! Клуб, отбор и фенове!
Напред към Пазарджик! Само Локо!"