Акалски и Чипев напуснаха по-рано лагера на Локо

4672

Кирил Акалски и Николай Чипев напуснаха по-рано лагера на Локомотив в Банско, научи Plovdiv24.bg. Двамата ще пропуснат няколко дни от подготовката, тъй като се прибраха за стоматологично лечение съответно в Пловдив и София. По всяка вероятност те ще пропуснат контролата с Олимпиакос (Волос), която е утре от 21 часа. За тази проверка ще пътува и голямо количество фенове на Локомотив, които да подкрепят отбора чак в Гърция.

Акалски и Чипев обаче се очаква да са във форма за последния двубой преди старта на шампионата. Във вторник "черно-белите" ще се представят официално пред феновете в спаринг с Любимец. Двубоят е от 18 часа. Първоначално се предвиждаше тази среща да е в неделя, но бе преместена с 48 часа, за да има време футболистите да си починат от дългото пътуване от Волос до Пловдив.


Още по темата: Лятна подготовка и селекция в Локомотив 2010
Всички новини по темата: (189)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).