Фенове и футболисти на Локо: Кой сега е номер едно?
Футболистите на Локомотив Пловдив отново спазиха традицията да отпразнуват заедно със своите привърженици победа на тима. Това стана след края на снощния мач срещу Пирин (Благоевград), спечелен с 1:0. Играчите отидоха пред сектора за гости на стадион "Христо Ботев", където споделиха своята радост от успеха с феновете.
Този път обаче не бе изпят познатия рефрен "катеричка рунтавелка", а футболисти и привърженици подхванаха шампионското "Кой сега е номер едно"?
Както вече информирахме читателите си, Локомотив Пловдив за трета поредна седмица ще бъде на първо място във временното класиране след четвъртата си поредна победа в първенството.
Гледайте в прикаченото видео как фенове и футболисти отпразнуваха победата в Благоевград!
Този браузър не поддържа видео елемента.